© Šťatný pes - Gajdošova 2, 702 00 Ostrava | Ičo: 65874111 | Email: info@stastny-pes.cz |
Šťastný pes

Nabídka služeb

Koupání, stříhání, trimování srsti pro každého psa:

Náš salon nabízí koupání, stříhání, trimování a úpravu srsti každého plemene psa. Poskytujeme poradenství s péči o kůži a srst Vašeho mazlíčka. Vždy používáme kosmetické přípravky hodící se k danému typu srsti. Po každém šamponování následuje 10minutový zábal s maskou, oleji, výživným regulátorem PH kůže a kondicionérem. Pro pejsky máme speciání vanu s pohodlnými postroji. Bahenními zábaly a perličkovou koupelí řešíme i lehké typy alergií a poškození kůže. Perličkovou koupel využíváme při hydroterapii, kdy teplota koupele je 30 35°C. Do této koupele přidáváme přípravky, které jsou pro pejsky příjemné. Používaná veterinární kosmetika značek YUUP!, Iv San Bernard a PSH je v profesionální kvalitě. Následuje sušení velmi tichým fénem. Stříhání drápků provádím pouze v rámci stříhání a trimování psů nebo u pravidelných zákazníků. Ale vždy po tel. domluvě.

Stříhání

Provádí školený personál. Účastníme se střihačských workshopů, kde nabíráme poznatky v nových trendech střihů jednotlivých plemen. Stříháme ručně za použití speciálních nůžek nebo pomocí elektrického strojku. Pejsky stříháme podle standartu daného plemene nebo podle přání zákazníka.

Trimování

U trimování dochází k mechanickému odstraňování původní srsti především u hrubosrstých plemen – knírač, westík, drsnosrstý jezevčík. Pro pejsky je tato metoda bezbolestná.

Čekárna

Na svého pejska si u nás můžete počkat v příjemném a čistém prostředí u dobré kávy nebo čaje.
mobil

603 767 174

Stůl na stříhání psů Vana s výřivkou Prodejna Upozornění ke stříhání pejsků
Důležité UPOZORNĚNÍ od Bišonka Vilíka pro všechny “střihačky” i majitele pejsků. Klikněte na pejska a dozvíte se více…
Do svého nadstandartního salonu na stříhání a úpravu psů přijmu spolehlivou výpomoc. Klientelu mám zajištěnou a ráda se o ni podělím s manuálně zručnou, trpělivou kolegyní nebo kolegou, kteří mají vztah ke zvířatům, zvládnutou práci s nůžkami a ŽL. Upřednostňuji absolvování kurzu stříhání a úpravu psů, popřípadě možné absolvování během zaškolování. Základní znalost angličtiny. Pište prosím na: andreapetruskova@seznam.cz